Aloha

4 Nowoczesne klimatyzowane jurty
Prywatne jacuzzi / gorąca bania
20 minut do Energylandii

Piękna górska okolica, blisko szlaków. 
Za bramą rzeka z kąpieliskami otoczona lasem. 

W sezonie letnim 2 baseny, hawajskie parasole i żywe palmy

Glamping w Beskidzie Małym – 4 całoroczne luksusowe jurty w Beskidach nad piękną górską rzeką. Każda z prywatnym jacuzzi. Do dyspozycji gości  również sauna fińska, rowery, baseny. Blisko do Energylandii i mnóstwa innych atrakcji.

 

How to use hemp gummies on furniture?strawberry gummies at premium jane

Tutaj możesz sprawdzić i zarezerwować termin.

Znajdziesz nas na południu Polski w Beskidzie Małym – dookoła mnóstwo atrakcji !

Co to jest glamping? Góry, rzeka i jurty z jacuzzi…

Glamping to połączenie słów glamour i camping, czyli luksusowe kempingi. Szybki, często stresujący tryb życia sprawia, że wiele osób odczuwa ból, chociaż na kilka dni może wystąpić oddech, najlepiej w ciszy i w kontakcie z naturą. Dodatkowo część turystów nie chce rezygnować z wysokiego standardu oraz atrakcji hotelowych.

Glamping w naszej wersji stanowi idealny kompromis. Proponujemy nowy wymiar biwakowania w Beskidach. Zamiast zwykłego namiotu mamy 4 ładne, całoroczne, klimatyzowane i ogrzewane jurty z aneksem kuchennym, łazienką, jacuzzi lub gorącą balią. Zamieszkiwane przez ludy tureckie i mongolskie jurty z tymi w Aloha Glamp łączy charakterystyczny kształt przypominający rotundę lub odwróconą miskę.

Wygodnie urządzone 2-6-osobowe jurty mają wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku w górach.  Aloha Glamp oferuje hotelowe standardy, plus położenie w Beskidzie Małym nad rzeką, w pobliżu lasów, szlaków i szczytów górskich…