Nasze JURTY

CZYM W OGÓLE JEST GLAMPING?

Glamping to połączenie słów glamour i camping, czyli luksusowe kempingi. Szybki, często stresujący tryb życia sprawia, że wiele osób odczuwa ból. Chociaż na kilka dni może wystąpić oddech, najlepiej w ciszy i w kontakcie z naturą. Dodatkowo część turystów nie chce rezygnować z wysokiego standardu oraz atrakcji hotelowych.Glamping w naszej wersji stanowi idealny kompromis. Proponujemy nowy wymiar biwakowania w Beskidach. Zamiast zwykłego namiotu mamy 4 ładne, całoroczne, klimatyzowane i ogrzewane jurty z aneksem kuchennym, łazienką, jacuzzi lub gorącą balią. Zamieszkiwane przez ludy tureckie i mongolskie jurty z tymi w Aloha Glamp łączy charakterystyczny kształt przypominający rotundę lub odwróconą miskę.

Jurta Hawaje 🥥

Egzotyczne schronienie pośród przyrody, idealne dla poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń. Wnętrze jurty przywita Cię wygodą i stylem. Jurta posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę, dzięki czemu Twój pobyt będzie komfortowy. Dwa podwójne łóżka oraz jedno pojedyncze zapewnią wygodny sen po dniu pełnym przygód. ‘Hawaje’ staną się Twoim azylem podczas błogiego odpoczynku.

Jurta TROPIKI 🌺

Wnętrze urządzone jest w duchu egzotycznej przygody. Skrywa w sobie kuchnię, w której możesz przygotować pyszne potrawy inspirowane kuchnią świata, oraz elegancką łazienkę. W jurcie znajdziesz także dwa wygodne łóżka podwójne oraz jedną rozkładaną sofę. Na zewnątrz czeka na Ciebie prywatne jacuzzi, gdzie możesz zanurzyć się w gorącej wodzie i cieszyć nocnym niebem.

Jurta SAFARI 🐘

Wnętrze jurty zachwyca swoim przytulnym urokiem, łącząc w sobie tradycyjny klimat z nowoczesnym komfortem. Znajdziesz tu w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz różnorodność miejsc do spania: jedno łóżko pojedyncze, dwa łóżka podwójne i jedną rozkładaną sofę, zapewniając wygodę dla całej rodziny lub przyjaciół. Na zewnątrz czeka na Ciebie gorąca balia oraz sauna fińska. 

Jurta BALI 🌴

Ta urocza jurta zaprasza do relaksu i odprężenia podczas pobytu we dwoje. Wnętrze zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz podczas pobytu na wakacjach. Znajdziesz tutaj w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, luksusową wannę wolnostojącą, przytulne łóżko podwójne oraz rozkładaną sofę. Na zewnątrz czeka na Ciebie gorąca balia.

ZAINTERESOWANY/A?

Dokonaj rezerwacji poprzez poniższy link!