ATRAKCJE

JACUZZI LUB GORĄCA BALIA

Spragnieni chwili prawdziwego relaksu? Idealnie trafiliście! W trosce o Wasz odpoczynek wyposażyliśmy każdą jurtę w jacuzzi lub gorącą balię na wyłączność. 

SAUNA FIŃSKA

Dla fanów “saunowania” również coś się znajdzie. Na terenie Alohy znajdziecie ogólnodostępną dla wszystkich gości saunę fińską!

BASENY DLA DZIECI

Możecie być spokojni o to, że Wasze pociechy nie będą się u nas nudzić. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy mini “strefę basenową”, którą wraz z parasolami, leżakami i prawdziwymi palmami znajdziecie pomiędzy jurtami.

PLAC ZABAW

…a kiedy wodne zabawy się już znudzą warto zajrzeć na plac zabaw ze statkiem, huśtawką czy niewielką ścianką wspinaczkową.

ROWERY DO WYPOŻYCZENIA

Dla tych, którzy chcą spędzić czas w aktywny sposób i zwiedzić okolicę przygotowaliśmy do wypożyczenia rowery. Nie pobieramy opłat!

ENERGYLANDIA

Potrzebujesz odrobiny adrenaliny? Świetnie się składa! Aloha Glamp to idealna baza wypadowa do Energylandii. Dzieli Cię od niej zaledwie 30 minut!

PARK "ŚWIAT MARZEŃ" W INWAŁDZIE

Park Miniatur, Lunapark i Baśniowa Warownia – to wszystko czeka na Was w jednym miejscu. Obowiązkowy punkt zwiedzania z Waszymi pociechami. Jedyne 10 minut od Alohy!

OŚRODEK NARCIARSKI NA CZARNYM GRONIU

Fani zimowego szaleństwa również nie będą się nudzić! Dwie trasy zjazdowe, nartostrada i kolej linowa. To wszystko 15 minut od Alohy!

GÓRA ŻAR

Po więcej górskich doznań zapraszamy na Górę Żar. Widoki ze szczytu na Jezioro Żywieckie i Międzybrodzkie zdecydowanie Was zachwycą!

JEZIORO ŻYWIECKIE

W upalne dni, ale nie tylko polecamy wybrać się nad Jezioro Żywieckie. Rowerki wodne, łódki, deski SUP czy po prostu wypoczywanie na kocu – to tylko niektóre z aktywności!

MASZ PYTANIA?