Mobilna Bania i Sauna

 

Mobilna balia to pomysł na nudę, na zmianę planów przy złej pogodzie. To idealny pomysł na romantyczny wieczór lub imprezę z rodziną i przyjaciółmi.

Gwarantuje ona sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki swojej wielofunkcyjności w bali można zażywać kąpieli przez cały rok, w sezonie letnim jak i zimowym, w ciągu dnia i w nocy.

Kąpiel w podgrzewanej specjalnym piecem gorącej wodzie pozwala się zrelaksować i oczyścić umysł po ciężkim tygodniu, dobrze służy zdrowiu – poprawia krążenie, przemianę materii, wygląd skóry. Z kolei kąpiel w zimnej wodzie zalecana jest po skorzystaniu np. z sauny, świetnie sprawdza się też podczas gorących letnich dni.

Proponujemy Państwu ciekawą propozycję na udany event, imprezę czy przyjęcie – wynajem mobilnej balii.

Temperatura wody w balii wynosi od 24 do 40 stopni Celsjusza, wykorzystując ją do kąpieli na gorąco. Takie temperatury działają kojąco na nasz organizm redukując napięcie mięśniowe i psychiczne oraz zmniejszając różnego rodzaju bóle.

Nasza balia wykonana jest z wkładu polipropylenowego oraz z drewna i ma średnicę 200 cm. Woda ogrzewana jest zintegrowanym piecem wewnętrznym opalanym drewnem.

Jak wygląda usługa?

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować termin 🙂

My przywozimy balię we wskazane przez klienta miejsce. Potrzebujemy miejsce o wymiarach minimum 5 metrów długości oraz 3 metry szerokości. Na miejscu udzielamy instrukcji. Sam nalewasz wodę, rozpalasz w piecu i zanurzasz się w gorącej kąpieli pod gwiazdami.

Ustawienie balii : ok. 20 minut

Napełnienie wodą – ok. 1h

Nagrzanie wody – ok. 1,5 -2h

Czas nagrzania wody uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz temperatury wody, którą zamierzamy wlać do balii. Podniesienie temperatury wody o 10 stopni Celsjusza trwa ok. 60minut. Dla przykładu jeżeli zalewamy balię wodą o temperaturze wody 10 stopni Celsjusza i ogrzewamy ją do temperatury przyjemnej dla ciała, ok 30 stopni Celsjusza to zajmuje nam to ok. 1,5h.