RUSKA BANIA Z DOWOZEM

Mobilna Bania i Sauna

Planujesz romantyczny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem? Organizujesz wieczór panieński? Urządzasz rodzinną imprezę w ogrodzie? Chcesz spokoju i relaksu z dala tłumów? Mamy dla Ciebie świetny pomysł na te i wiele innych okazji! Mobilna balia i sauna z dowozem pod Twój dom!

Mobilna balia — ogrodowe jacuzzi na wynajem

Ruska bania, którą dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce, sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą! Jeśli balia ma służyć do schłodzenia ciała w upalne dni lub na przykład po skorzystaniu z sauny, można napełnić ją zimniejszą wodą. 

Z kolei odprężające kąpiele w gorącej wodzie redukują stres i zmęczenie, a także poprawiają krążenie oraz wygląd skóry. Kojąco na organizm działa woda nagrzana do temperatury 24-40 stopni Celsjusza, a także hydromasaż, w który producent wyposażył balię. Wbudowany piec opalany jest drewnem. Wnętrze beczki stanowi łatwy do utrzymania w czystości i higieniczny polipropylenowy wkład. Balia o średnicy 200 cm pomieści 6-8 osób. 

Proponujemy wynajem mobilnej bani na przyjęcie w ogrodzie, spotkanie ze znajomymi, rocznicę ślubu. Nie potrzebujesz jednak specjalnej okazji. Wystarczy, że pragniesz spędzić miło czas, relaksując się czy wypijając kieliszek prosecco pod gołym niebem — bez względu na porę roku. 

 

Jak przebiega wynajem balii z dowozem?

Zadzwoń do nas, aby zarezerwować termin 🙂

Przywieziemy balię pod wskazany adres. Upewnij się, że dysponujesz wolną przestrzenią. Potrzebujemy miejsca o wymiarach: minimum 5 metrów długości oraz 3 metry szerokości. Zanim odjedziemy, wszystko Ci wyjaśnimy i odpowiemy na ewentualne pytania. Samodzielnie nalewasz wodę, rozpalasz w piecu i po około 2 godzinach cieszysz się gorącą kąpielą pod gwiazdami. 

Ustawienie balii — ok. 20 minut

Napełnienie wodą — ok. 1 h

Nagrzanie wody — ok. 1,5 -2 h

Czas nagrzania wody uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz temperatury wody, którą zamierzasz wlać do balii. Podniesienie temperatury wody o 10 stopni Celsjusza trwa ok. 60 minut. Przykładowo, jeżeli zalejesz balię wodą o temperaturze wody 10 stopni Celsjusza i ogrzejesz ją do temperatury przyjemnej dla ciała ok. 30 stopni Celsjusza, to zajmuje Ci to ok. 1,5 h.

  Cena : Piątek – Niedziela – 700 zł W tygodniu : 300 zł / doba – każda kolejna doba + 200 złTransport do 15 km gratis Powyżej 15 km – 2 zł / kmRezerwacje przyjmujemy telefonicznie – 739206209

Cennik :
* Od poniedziałku do czwartku – 299 zł / doba, każda kolejna doba 150 zł

* Od piątku do niedzieli – 699 zł
* Weekend od piątku do poniedziałku – 759 zł

Transport gratis w promieniu 15 km od Andrychowa.
Każdy kolejny kilometr 1,5 zł

Kacucja zwrotna 400 zł pobierana gotówką na miejscu.

Rabat 10-20 % przy wynajmie bani i sauny, w zależności od długości wynajmu

Po dostarczeniu na miejsce, rozstawiamy we wskazanym przez Ciebie miejscu, sam nalewasz wodę, zapalasz w piecu ( woda nagrzewa się ok. 2h)

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie.

Przywiozimy banię czystą i zdezynfekowaną, odbieramy ją od Ciebie w takim samym stanie.

Morsujesz ?
Oferujemy także wynajęcie stacjonarnej gorącej balii i sauny u nas w ośrodku nad rzeką w Zagórniku – ALOHA GLAMP

Więcej szczegółów na www.alohaglamp.pl

Do zobaczenia